Porovnání variant NUTREE

Porovnejte jednotlivé varianty a vyberte si tu, která vám bude nejvíce sedět.
Vyberte si variantu NUTREE, která vám bude nejvíce sedět.

Budování svalů

NUTREE FIT

Hmotnost jednoho balení: 90g

Micelární kasein a syrovátkový koncentrát pro zdravý růst svalů, lněné semínko pro zdravá střeva, komplex sacharidů pro dostatek energie a výživa pro klouby v jednom. Jídlo nechte na NUTREE FIT. Vy prostě cvičte.

405 Kcal na 1 jídlo
100% vitamínů a minerálů
Zdroj kvalitních proteinů
Nutriční štítek
450 kcal
Energetická hodnota
30g
Bílkoviny
42g
Sacharidy
18g
z toho cukry
10g
Vláknina
16g
Tuky

Hodnoty platí pro 100g

Vyvážená strava

NUTREE UNIVERSAL

Hmotnost jednoho balení: 90g

Připravte si plnohodnotné jídlo plné minerálů, stopových prvků a vlákniny kdy se vám zamane. NUTREE UNIVERSAL podpoří váš imunitní systém bez nutnosti vařit. Šetřete čas i vaše zdraví.

387 Kcal na 1 jídlo
100% vitamínů a minerálů
Zdroj omega 3 a 6
Nutriční štítek
430 kcal
Energetická hodnota
30g
Bílkoviny
40g
Sacharidy
13g
z toho cukry
10g
Vláknina
14g
Tuky

Hodnoty platí pro 100g

Nevíte jaké NUTREE vybrat?

Zvolte jídlo, dle vypočítaných hodnot naší kalkulačky

Úspora času

Příprava NUTREE vám zabere minutu. Nasypat, zalít vodou, promíchat a je hotovo

Pro každého na míru

Sportujete, snažíte se zhubnout nebo jen nemáte čas a chuť vařit? Máme NUTREE pro každého

Důraz kladený na kvalitu

Na výrobu jsme použili pouze ty nejkvalitnější makroživiny, minerály a vitamíny z těch nejlepších zdrojů

Český výrobek

Výroba NUTREE probíhá jen a pouze v České republice

Výběr příchutí

NUTREE vás nikdy neomrzí! Ke každé porci NUTREE si vyberete jednu z osmi příchutí. Příchutě jsou ke každé porci automaticky zdarma

Doprava zdarma

Objednejte si 30 nebo více porcí NUTREE a dovezeme vám ho domů zdarma a navíc dostanete slevu přes 10%

Často se nás ptáte

Co je NUTREE?

Lehké, zdravé a vyvážené jídlo. NUTREE FIT je určen pro zákazníky, kteří chtějí nabírat svalovou hmotu či dodat svému tělu všechny potřebné živiny při sportovní zátěži pro lepší regeneraci organismu. NUTREE UNIVERSAL je určen pro zákazníky, kteří chtějí dodat svému tělu všechny potřebné látky tak, aby se cítili skvěle a zdravě. Nestíháte, jste často ve stresu v práci? NUTREE universal je pro Vás ta správná volba. 

Co obsahuje NUTREE?

NUTREE obsahuje veškeré potřebné látky z těch nejlepších dostupných zdrojů. Všechny látky zastoupeny v NUTREE prošly kontrolu Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Množství vitamínů a minerálů je pod doporučením European Food Safety Authority. NUTREE také splňuje standardy dle Hazard Analysis and Critical Control Points a International Organization for Standardization. Můžete si být jistí, že NUTREE je to nejkvalitnější, co si vaše tělo může dopřát.

Jak připravit NUTREE?

Jednoduše. Každý sáček, který jste od nás obdržel, obsahuje čísla od 1 do 2. Každý jednotlivá porce je připravena k okamžité konzumaci. Nasypte NUTREE (sáček 1) do lahve, přidejte PŘICHUŤ (sáček 2), který tvému jídlu dodá svěží a neodolatelnou chuť vždy podle vaší nálady. Prášek protřepete ve 400ml vody a Vaše tělo je připraveno ke konzumaci!

Jak NUTREE chutná?

Záleží jenom na vás a vašem mlsném jazýčku. Každé z Vašich jídel může chutnat jinak- stačí si jenom navolit z naší nabídky variace přichutí, které máte k NUTREE zdarma. NUTREE bude chutnat vždy podle jedné z přichutí, kterou si vyberete. Ke každé porci si můžete vybrat jinou přichut.  TZV.: počet porcí NUTREE = počet vámi vybraných, libovolných přichutí.

Můžu jíst pouze NUTREE?

NUTREE je pokryje veškeré nutriční požadavky průměrného lidského těla. Pokud chcete konzumovat pouze NUTREE, je to možné. Však při rozhodnutí úplné nahrady stravy doporučujeme na NUTREE přejít postupně.
1. Týden 2-3 NUTREE denně
2. Týden úplná náhrada
Samozřejmě společně s NUTREE lze konzumovat také ostatní jídla.

Vždy je důležité poslouchat své tělo. Doporučujeme se vždy podívat na nutriční štítek NUTREE, zda vyhovuje Vašim specifickým potřebám. Jestliže máte nějaké pochybnosti, třeba díky vaší zdravotní situaci, vždy se poraďte s lékařem.

Můžu zhubnout konzumací NUTREE?

Ano. Pro ztrátu váhy je důležité přijímat méně kalorií, než spotřebuje během dne tvé tělo. To může být mnohdy těžké pro nedostatek živin v těle, protože nedostatek živin způsobuje zvýšenou chuť k jídlu. NUTREE obsahuje všechny živiny, které tvoje tělo potřebuje, včetně vlákniny pro udržení sytosti.  Už není potřeba žádné složité kalorické počítání. Celý proces jsme pro Vás dokonale zjednodušili. Naše kalkulačka vám přesně spočítá a navrhne, jaký z produktů NUTREE je pro vás ten nejvhodnější. Stačí pouze postupovat dle jednotlivých kroků v kalkulačce.

Každé jídlo NUTREE je přesně nadávkováno podle Vašich cílů a potřeb. Vaše jídla jsou porcovaná, takže je méně pravděpodobné, že se budete přejídat.

Kolik kalorií je v NUTREE?

Množství kalorií záleží na jedné ze dvou dávkovacích variant NUTREE. Zaleží na tom, kterou si zvolíte. Jedna dávka NUTREE vás nasytí stejně jako porce jídla.

Můžu konzumovat NUTREE s alergií na lepek?

NUTREE obsahuje ovesné vločky (gluten). Náš oves vyráběný farmáři obsahuje také jiné druhy obilovin, nějaké z nich obsahují také gluten. To znamená, že náš oves není gluten-free a aktuální složní NUTREE není bezlepkové.

Do jakých zemí doručujete?

Momentálně doručujeme pouze po České republice.

Jak dlouho trvá doručení?

NUTREE vám bude doručeno do 2-4 pracovních dní.

Jaké má NUTREE ověření kvality?

Produkty NUTREE splňují ty nejvyšší kontrolní standardy. Certifikace jako SZPI, HACCP, EFSA a ISO 22000.

staň se ambasadorem